LEGO City 60267 – Terenówka na safari

Dzieci będą szaleć za tym zestawem przygód LEGO® City Safari Off-Roader (60267), w którym znajduje się twardy pojazd terenowy w kształcie zebry, z mocowaniem do kamery, zdejmowanym bagażnikiem na dachu i fajnymi akcesoriami. Młode wyobraźnie mogą uwolnić się, pomagając odkrywcom w zorganizowaniu obozu na najlepszą sesję zdjęciową z dzikimi zwierzętami. Wyposażony w wiele fajnych funkcji Jeśli szukasz zestawu zabawkowego, który pokochają dzieci, ten zestaw ma wszystko. Z niesamowitymi samochodami terenowymi, zabawkowymi lwicami i papugami oraz 2 minifigurkami odkrywców uzbrojonych w lornetkę, aparat fotograficzny i zabawny kostium z drzewem, scena jest ekscytującą przygodą na safari. Zabawa z budowaniem i zabawą dla dzieci w wieku 5 lat i starszych Ten zestaw świetnych pojazdów LEGO City zapewnia przyjemną, niezależną zabawę z budowaniem i zabawą oraz zawiera prosty przewodnik budowania dla początkujących budowniczych LEGO. Realistyczne pojazdy, akcesoria i zabawne postacie stymulują wyobraźnię i otwartą grę dla dzieci w wieku 5 lat i starszych.
Uwolnij dziką zabawę z LEGO® City dzięki temu zestawowi safari w terenie – zaprojektowanemu, aby inspirować otwarte, niezależne odgrywanie ról oparte na rzeczywistych scenariuszach.
Co jest w pudełku? Wszystko, czego dziecko potrzebuje na safari! Jest solidny, terenowy pojazd w wzór zebry, kostium fotografa, 2 minifigurki odkrywców oraz figurki lwicy i papugi.
Safari terenowa ma zdejmowany bagażnik dachowy do przechowywania kostiumu fotografa oraz uchwyt do aparatu, aby uzyskać idealne zdjęcie. Dzieci mogą również łączyć je z innymi oryginalnymi zestawami LEGO®, aby bawić się lub wyświetlać fajne obrazy.
Ten zestaw LEGO® City Safari Off-Roader (60267) stanowi idealny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na dowolny dzień dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, które uwielbiają modele pojazdów i zabawki do odgrywania ról. Wymaga tylko bardzo podstawowych umiejętności budowania.
Po zbudowaniu safari terenowe ma ok. 10 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości. To wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić sprzęt potrzebny dzieciom do udanego safari.
Czy ten zestaw wymaga baterii? Nie – jest zasilany przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, więc grę można rozpocząć od razu!
Dzieciom łatwo jest zacząć korzystać z tego zestawu konstrukcyjnego LEGO®. Wewnątrz pudełka znajduje się zestaw łatwych do wydrukowania instrukcji budowy. Po prostu rozerwij ceglane torby i zacznij zabawę!
W zestawach przygodowych LEGO® City Great Vehicles znajdują się realistyczne pojazdy i zabawne postacie, które inspirują do otwartej twórczej zabawy, a jednocześnie pomagają młodym ludziom poprawić umiejętności fizyczne i zwiększyć pewność siebie.
Klocki LEGO® są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, aby zapewnić spójność, kompatybilność i łatwość łączenia zabawek budowlanych LEGO City za każdym razem.
Klocki i elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, aby upewnić się, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO