LEGO City 60258 Warsztat tuningowy

Dzieci, które uwielbiają samochodziki, i fani przebojowej serii LEGO® City pokochają ten zabawny zestaw LEGO City Tuning Workshop (60258). Jest warsztat, laweta, a nawet mały salon samochodowy sprzedający podejrzane samochody po okazyjnych cenach! A zabawa się nie kończy! Dzieci dostają także wybór zabawnych postaci z fajnymi pojazdami, w tym Tread Octane i jego nagrodę hot rod oraz Harl Hubbs ze swoim szalonym motocyklem napędzanym rakietą. Idealne połączenie zabawnych przygód RPG. Świetny zestaw budowlany dla dzieci Ten zestaw zabawkowy zawiera proste instrukcje budowania, które pomogą Twojemu budowniczemu LEGO stać się mistrzem budowniczym. Fajne zabawki konstrukcyjne dla dzieci Zestawy zabawkowe LEGO City dają dzieciom szansę na uwolnienie wewnętrznego turbo dzięki niesamowitej gamie superszybkich, supercoolnych zabawek na kółkach. Te bogate w funkcje zestawy budynków, zawierające szczegółowe budynki i zabawne postacie, inspirują otwartą, niezależną zabawę, w której dzieci mogą odtwarzać scenariusze odzwierciedlające rzeczywiste życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Ten wielomodowy zestaw LEGO® City Tuning Workshop (60258) jest idealnym prezentem dla miłośników samochodów i zawiera warsztat oraz szereg fajnych pojazdów i zabawnych postaci do samodzielnej zabawy z wyobraźnią.
W zestawie garaż z zabawkami, przyczepa kempingowa i fajne pojazdy, w tym laweta, hot rod i motocykl z rakietą, a także 7 minifigurek, w tym postaci z telewizji LEGO® City Tread Octane i Harl Hubbs.
Dzieci mogą obsługiwać wciągnik silnikowy w warsztacie, podnosić samochody za pomocą podnośnika, ratować uszkodzone pojazdy za pomocą lawety i wiele więcej. Dzieci mogą również łączyć ten zestaw z innymi zestawami LEGO® w celu zabawy i wyświetlania.
Szukasz fajnych zabawek dla dzieci w wieku 5 lat i starszych? Ten zestaw konstrukcyjny warsztatów tuningowych stanowi świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na każdy inny dzień dla dzieci, które kochają pojazdy zabawkowe oraz dla fanów popularnego serialu LEGO® City.
Po wybudowaniu warsztat Bieżnika Octane ma ok. 14 cm wysokości, 17 cm szerokości i 13 cm głębokości, a wysokość 7 cm, 7 cm długości i 2 cm „(6 cm) szerokości.
Nie wymaga baterii – ten niesamowity zestaw jest zasilany przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, dzięki czemu można rozpocząć grę od razu!
Z tym zestawem konstrukcyjnym LEGO® City łatwo jest zacząć. Wewnątrz pudełka znajdziesz łatwe do wykonania instrukcje budowania – więc rozerwij ceglane torby i zacznij zabawę!
Zestawy LEGO® City zawierają fajne pojazdy, bogate w funkcje budynki i zabawne postacie, które pobudzają wyobraźnię, jednocześnie pomagając młodym rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie.
Klocki i elementy LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zabawki do budowania LEGO City są spójne, kompatybilne, łączą się i łatwo rozłączają za każdym razem.
W Grupie LEGO dokładnie testujemy zestawy budowlane LEGO® City, aby upewnić się, że każda z tych unikalnych zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO