LEGO City 60256 – Samochody wyścigowe

Fantastyczny zestaw budowlany dla dzieci kochających zabawki akcji. Twój mały kierowca wyścigowy będzie cieszyć się niekończącą się szybką akcją dzięki temu (60256) zestawowi budowlanemu LEGO® City Racing Cars. Te udawane, zasilane elektrycznie i benzynowo samochody wyścigowe LEGO z kierowcami minifigurek stanowią scenę dla ostatecznego wyzwania wyścigowego – benzyna kontra elektryczność. Świetny zestaw budowlany dla dzieci Dzieci mogą cieszyć się zabawą dzięki temu zestawowi zabawek. Dlaczego? Ponieważ zawiera prosty przewodnik po budowaniu, który pomoże twojemu budowniczemu LEGO stać się mistrzem budowania. Fajne zabawki konstrukcyjne dla dzieci Zestawy zabawkowe LEGO City dają dzieciom szansę na uwolnienie wewnętrznego turbo dzięki niesamowitej gamie superszybkich, supercoolnych zabawek budowlanych na kółkach. Te bogate w funkcje zestawy budynków z zabawnymi postaciami inspirują otwartą, niezależną zabawę, w której dzieci mogą odtwarzać scenariusze odzwierciedlające prawdziwe życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Podaruj młodym ludziom emocje związane z LEGO® City dzięki temu fajnemu zestawowi samochodów wyścigowych, zaprojektowanym tak, by inspirować otwartą, niezależną grę fabularną opartą na prawdziwych scenariuszach. Idealny dla dzieci, które kochają zabawki samochodowe.
Co jest w pudełku? Dzieci otrzymują 2 fajne samochody wyścigowe LEGO® z niesamowitymi detalami, 2 stożki na linię startu lub mety, a także 2 minifigurki kierowców z hełmami wyścigowymi – wszystko, czego potrzebuje dziecko, do pełnej akcji, niezależnej zabawy.
Dzieci mogą łączyć pojazdy i postacie zawarte w tym zestawie z innymi oryginalnymi zestawami zabawkowymi LEGO®, aby jeszcze bardziej kreatywnie się bawić lub tworzyć niesamowite eksponaty.
Ta zabawka konstrukcyjna LEGO® City Racing (60256) jest świetnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny lub na co dzień dla chłopców i dziewcząt w wieku 5 lat i starszych, którzy uwielbiają pomysłowe zabawy. Wymaga tylko bardzo podstawowych umiejętności budowania.
Po zbudowaniu czerwony samochód wyścigowy LEGO® ma ok. 4 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości, a żółty wyścig LEGO 4 cm, 4 cm „12 cm długości i 5 cm szerokości.
Nie potrzebujesz baterii – ten fajny zestaw samochodów wyścigowych jest napędzany przez dzieci z dużą wyobraźnią, więc możesz zacząć zabawę od razu!
Z tym zestawem samochodów wyścigowych LEGO® łatwo jest zacząć. Wewnątrz pudełka znajdziesz łatwe do wykonania instrukcje budowania – po prostu oderwij ceglane torby i zacznij zabawę!
Zabawki do zbudowania z LEGO® City są wyposażone w bogate w funkcje budynki, fajne pojazdy i zabawne postacie, które stymulują wyobraźnię, jednocześnie pomagając młodym rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie.
Wszystkie zestawy zabawkowe LEGO® City spełniają najwyższe standardy branżowe i surowe kryteria jakości Grupy LEGO, dzięki czemu te zabawne zabawki dla dzieci nadal łatwo się łączą i rozłączają.
W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, przekręcamy, podgrzewamy, drapiemy i rozciągamy zabawki budowlane LEGO® City, aby upewnić się, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO