LEGO City 60253 Furgonetka z lodami

Dzieci mogą stać się codziennymi bohaterami dzięki temu zabawnemu zestawowi LEGO® City Ice-Cream Truck (60253). Dzieci mogą uratować dzień, serwując fajne lody i popsicles upalnym mieszkańcom LEGO City! A wraz z miejscem w ciężarówce dla lodziarni do pracy i jazdy, a także klientem skateboardingu z uroczym psem, istnieje wiele możliwości niezależnej zabawy w odgrywanie ról. Zestaw supercool dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowania zabawki LEGO City Ice-Cream Truck. Możesz też wskoczyć online i pobrać Instrukcje PLUS, część aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Ten interaktywny przewodnik po budynkach z niesamowitym powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania szybko zmienia początkujących budowniczych LEGO w mistrzów. Zabawki dla dzieci LEGO City Great Vehicles Dzięki zestawom zabawkowym LEGO City Great Vehicles dzieci mogą badać z bliska swoje ulubione pojazdy lądowe, powietrzne i morskie. Te realistyczne zabawki konstrukcyjne inspirują wyobraźnię, która odzwierciedla rzeczywiste życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Znasz dziecko, które uwielbia odwiedzać wózki z lodami? Dzieci mogą cieszyć się słoneczną, letnią zabawą dzięki tej zabawkowej lodziarni LEGO® City – stworzonej, by inspirować kreatywne, niezależne odgrywanie ról w oparciu o codzienne życie.
Zestaw budowlany dla dzieci z kolorową ciężarówką z lodami z minifigurkami lodów i deskorolkarzy oraz figurką psa. Idealny do pomysłowej, niezależnej zabawy.
Dzieci mogą pomóc lodziarni w prowadzeniu ciężarówki, podawać szyszki lodów i popsicles z włazu i pomagać deskorolkarzowi wykonywać fajne sztuczki. Ta kolorowa ciężarówka z lodami jest również świetnym eksponatem.
Zabawka LEGO® City Ice-Cream Truck (60253) to świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na dowolny dzień dla dzieci w wieku 5 lat i starszych oraz dla chłopców i dziewcząt, którzy kochają pojazdy zabawkowe. Wymaga tylko podstawowych umiejętności budowlanych.
Po zbudowaniu ciężarówka z lodami ma ok. 11 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości. Dużo miejsca dla lodziarni może prowadzić ciężarówkę i obsługiwać klientów.
Ten supercool zestaw do zabawy z lodami w ciężarówce LEGO® City nie wymaga baterii – jest zasilany przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, dzięki czemu można rozpocząć grę od razu.
Budowanie naprawdę jest dziecinnie proste z tym zestawem budowlanym. Jest dostarczany z drukowanym przewodnikiem po budynku oraz instrukcją PLUS – interaktywnym przewodnikiem po budynku dla dzieci. Dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia inteligentne.
Zabawki z wielkich pojazdów LEGO® City inspirują do kreatywnej zabawy, pomagają dzieciom w doskonaleniu umiejętności fizycznych i zdobywają zaufanie. Dzieci mogą eksplorować wszystkie rodzaje pojazdów i tworzyć scenariusze zabaw odzwierciedlające życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zestawy LEGO City są spójne i kompatybilne, a wszystkie elementy LEGO łatwo się łączą i rozłączają – za każdym razem.
W Grupie LEGO poddajemy nasze elementy LEGO® rygorystycznym testom, aby upewnić się, że każdy z naszych zestawów zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO