LEGO City 60252 Buldożer budowlany

Młodzież, która uwielbia odgrywać role codziennych bohaterów, pokocha ten zestaw LEGO® City Construction Bulldozer (60252). Jest fajny spychacz z gumowymi gąsienicami i działającym wiadrem, zabawkowy żuraw z kulą do rozbijania, betoniarka i znak ostrzegawczy – wszystko, czego dziecko potrzebuje, aby cieszyć się godzinami wyobraźni. Fajna zabawka dla dzieci Ten zestaw zabawkowy 4+ zawiera prosty drukowany przewodnik po budynku i specjalny element klocka początkowego, aby pomóc młodym poczuć dumę z budowania własnych zabawek LEGO. Dzięki bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety dzieci otrzymują instrukcje PLUS – interaktywny przewodnik po budynkach z niesamowitym powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania, dzięki którym budowanie z LEGO jest dziecinnie proste. Kreatywny świat LEGO City Dzięki zestawom LEGO City dzieci mogą zanurzyć się w otwartych przygodach i scenariuszach odzwierciedlających prawdziwe życie. A dzięki szerokiej gamie realistycznych, bogatych w funkcje pojazdów i maszyn, dziecięca wyobraźnia może wzbić się w powietrze!
Ten zestaw spychaczy budowlanych dla dzieci to idealne wprowadzenie do ekscytującego świata LEGO® City. Idealny dla dzieci w wieku 4+, ma inspirować kreatywną, niezależną zabawę opartą na prawdziwych scenariuszach.
Co jest w pudełku? Ten zestaw do budowy (60252) zawiera spychacz z łyżką roboczą, zabawkowy żuraw z kulą wraku, betoniarka, 2 minifigurki i inne. Dodaj odrobinę wyobraźni, aby cieszyć się niekończącą się zabawą!
Dzieci mogą odgrodzić teren od strony ze znakiem i szyszkami, machać burzącą się piłką, aby przewrócić ścianę, zebrać cegły buldożerem, zakręcić betoniarki i nie tylko – świetny prezent dla dzieci, które uwielbiają udawać, że się bawią.
Zestawy LEGO® City 4+ to świetny sposób, aby młodzież mogła nauczyć się sztuki budowania LEGO. Dzięki specjalnym klockom startowym i prostym drukowanym przewodnikom budowania pomagają dzieciom stopniowo zwiększać pewność siebie i umiejętności.
Po zbudowaniu spychacz ma ok. 8 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości, a przyczepa 4 cm długości, 9 cm wysokości i 1 cali (4 cm) szerokość.
Nie wymaga baterii – ta zabawka do budowania jest zasilana przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, dzięki czemu można rozpocząć zabawę od razu!
Znajdź instrukcje, jak zbudować ten zestaw 4+ w pudełku. Lub wskocz online, aby pobrać Instrukcje PLUS – dostępne jako część bezpłatnej aplikacji LEGO® Life. Powiększ, obracaj i wizualizuj model, aby ożywić proces budowania.
Zestawy wielkich pojazdów LEGO® City pomagają dzieciom rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie dzięki bogatym w funkcje budynkom, realistycznym pojazdom i zabawnym postaciom, które inspirują otwartą, niezależną zabawę.
Klocki LEGO® są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, aby zapewnić spójność, kompatybilność i łatwość łączenia zabawek budowlanych LEGO® City za każdym razem.
W Grupie LEGO dokładnie testujemy zestawy zabawkowe LEGO® City, aby upewnić się, że każda z tych wyjątkowych zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO