LEGO City 60251 – Monster truck

Dzieci z pasją do szybkich pojazdów pokochają ten zestaw LEGO® City Monster Truck (60251). Młodzi kierowcy mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami prowadzenia, wykonując skręty, ogromne skoki i niesamowite lądowania z zawrotną prędkością. A dzięki fajnej dekoracji z potworami, dzieci uwielbiają prezentować tę kolorową zabawkę Monster Truck. Fajna zabawka budowlana dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowy tej zabawki LEGO City Monster Truck. Możesz też wskoczyć online i pobrać InstructionsPLUS, część aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Ten interaktywny przewodnik po budynkach z niesamowitym powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania szybko zmienia początkujących budowniczych LEGO w mistrzów! Wielkie pojazdy LEGO City Kids dorastają w otoczeniu niesamowitych pojazdów, które podróżują na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Dzięki zestawom LEGO City Great Vehicles mogą badać z bliska swoje ulubione pojazdy. Te realistyczne zabawki konstrukcyjne inspirują wyobraźnię, która odzwierciedla rzeczywiste życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Zapoznaj się z młodzieżą w wieku 5 lat i emocjami z LEGO® City dzięki temu zestawowi zabawkowej ciężarówki z potworami – zaprojektowanej, aby inspirować wyobraźnię do odgrywania ról odzwierciedlających prawdziwe życie w zabawny i ekscytujący sposób.
Co jest w pudełku? Wytrzymały zestaw zabawkowy LEGO® City Great Vehicles Monster Truck z miejscem za kierownicą na minifigurkę kierowcy. Idealny do szybkiej gry niezależnej.
Dzięki dużym, masywnym oponom i kolorowej dekoracji z potworami, ta solidna zabawka monster truck jest idealna zarówno do zabawy, jak i na pokaz! Dzieci mogą również połączyć ten zestaw z innymi oryginalnymi zestawami LEGO®, aby uzyskać dodatkową zabawę.
Ten zestaw budowlany LEGO® City Monster Truck (60251) to świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na dowolny dzień dla dzieci w wieku 5 lat i starszych oraz dla chłopców i dziewcząt, którzy uwielbiają samochodziki. Wymaga tylko podstawowych umiejętności budowlanych.
Po zbudowaniu Monster Truck LEGO® ma ok. 6 cm wysokości, 10 cm długości i 6 cm szerokości, więc w kabinie jest dużo miejsca na minifigurkę kierowcy.
Czy potrzebuje baterii? Nie, ta zabawka konstrukcyjna jest napędzana przez małe dzieci z dużą wyobraźnią – wystarczy otworzyć woreczki z cegłami, a gra może rozpocząć się od razu!
Ta zabawka dla dzieci jest dostarczana z łatwym do naśladowania drukowanym przewodnikiem po budownictwie oraz instrukcją PLUS – interaktywnym przewodnikiem po budowaniu dla początkujących budowniczych. Dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia inteligentne.
Uwolnij zabawę i podekscytowanie zestawami wielkich pojazdów LEGO® City – bogate w funkcje pojazdy i postacie, które inspirują do otwartej twórczej zabawy, jednocześnie pomagając młodym ludziom rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie.
Klocki LEGO® są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, aby zapewnić spójność, zgodność i łatwość łączenia zestawów LEGO City za każdym razem.
W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, drapamy i rozciągamy elementy LEGO® City, aby upewnić się, że każdy zestaw budowlany spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO