LEGO City 60248 Helikopter strażacki leci na ratunek

Niesamowity zestaw budowlany dla dzieci, które uwielbiają zabawki akcji, ten zestaw LEGO® City Fire Helicopter Response (60248) zawiera śmigłowiec typu ripcord, który naprawdę lata, plus ATV reakcji i ustawienie ognia. Dzieci mogą bawić się w odgrywanie ról za pomocą 3 minifigurek, w tym pracownika z fajną maską spawalniczą, pilota helikoptera strażaka i szefowej straży pożarnej bohatera telewizji LEGO City Freya McCloud. Fajna zabawka budowlana dla dzieci Jeśli szukasz idealnego prezentu na Boże Narodzenie, urodziny lub na jakikolwiek inny dzień dla dzieci, które kochają zabawki akcji, nie szukaj dalej. Dzięki łatwym do naśladowania instrukcjom budowania nawet początkujący budowniczowie LEGO mogą zanurzyć się w wciągające i niezależne gry typu „buduj i graj”, grając role i wypuszczając w powietrze nowy helikopter policyjny ze stycznia 2020 r.! Zestawy strażackie LEGO City Zestawy strażackie LEGO City obejmują bogatą gamę bogatych w funkcje budynków, realistycznych pojazdów i zabawnych postaci, które zabierają dzieci do świata, w którym rozwija się kreatywność i wyobraźnia.
Podaruj swojemu codziennemu bohaterowi ekscytujące emocje z LEGO® City dzięki temu zestawowi Fire Helicopter Response (60248), który zawiera zabawkę helikoptera z rozcięciem, ATV i wiele więcej. Zabawa zaczyna się w momencie, gdy dzieci otwierają pudełko.
Czeka na Ciebie pełna akcji zabawa: fajny latający helikopter z linką ratunkową, ratowanie ATV i płonąca fajka, a także 3 minifigurki, w tym pilot strażaka asowego, pracownik podatny na wypadki i Freya McCloud, szef straży telewizyjnej LEGO® City.
Dzieci mogą wypuszczać w powietrze zabawkę helikoptera ze sznurkiem na styczeń 2020 r. Z minifigurką pilota i bawić się scenami telewizyjnymi LEGO® City z szefową straży pożarnej Freyą McCloud. Ten zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi oryginalnymi zestawami LEGO.
Szukasz fajnych zabawek dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat? Ten zestaw strażacki to świetny prezent dla fanów LEGO® City i dzieci, które uwielbiają pełne akcji role-playing. Wymaga tylko bardzo podstawowych umiejętności budowania.
Po zbudowaniu zabawkowy śmigłowiec typu ripcord ma ok. 6 cm wysokości, 19 cm długości i 12 cm szerokości, a ATV 4 cm wysokości, 8 cm długości i 1 cm „(4 cm) szerokość.
Nie potrzeba baterii! Ta zabawka LEGO® jest napędzana sznurkiem i wyobraźnią dzieci. Wystarczy więc otworzyć woreczki z klocków LEGO, aby natychmiast rozpocząć akcję gaśniczą!
Z budową zabawką LEGO® City łatwo zacząć. Zawiera prosty przewodnik po budowaniu, który pomaga nowym konstruktorom LEGO czerpać korzyści z samodzielnego tworzenia modeli.
Zestawy ognia w LEGO® City pobudzają wyobraźnię i odgrywają niekończącą się przygodę w otoczeniu przypominającym prawdziwe życie, ze szczegółowymi budynkami, fajnymi pojazdami i zabawnymi postaciami, które dzieci uwielbiają.
Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób klocki LEGO® wciąż się łączą i rozłączają? Dzieje się tak, ponieważ każdy zestaw LEGO City jest zaprojektowany tak, aby spełniał najwyższe standardy branżowe i nasze surowe kryteria jakości.
Każdy element LEGO® jest rygorystycznie testowany, aby upewnić się, że spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO