LEGO City 60246 Posterunek Policji

W zestawie LEGO® City Police Station (60246) wszystko jest niesamowite. Mali stróże prawa i fani serialu telewizyjnego LEGO City pokochają tworzenie opowieści z wieloma zabawnymi postaciami, w tym Duke DeTain, Chief Wheeler i Daisy Kaboom. Ten ekscytujący zestaw obejmuje posterunek policji z reflektorem z klocków oświetleniowych i radiowóz z syreną z klocków dźwiękowych, a także fajną ciężarówkę, motocykl i dron monitorujący. Zabawka budowlana z odrobiną dodatków Z tym zestawem zabawek otrzymujesz prosty przewodnik po budowaniu oraz instrukcje PLUS! Ten interaktywny przewodnik po budynkach, będący częścią bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety, zawiera narzędzia do powiększania i obracania widoku, które pomagają początkującym konstruktorom LEGO stać się mistrzami. LEGO City – fajne zabawki dla dzieci Zestawy policyjne LEGO City zapewniają ekscytujące wrażenia podczas budowania i zabawy. Dzięki realistycznym pojazdom, szczegółowym budynkom i zabawnym postaciom dzieci mogą tworzyć historie i scenariusze przedstawiające prawdziwe życie w mieście w zabawny i pomysłowy sposób.
Oto świetny zestaw budowlany dla dzieci, które uwielbiają pełne akcji zabawki budowlane. Ten zestaw LEGO® City Police Station (60246) ma eksplodującą komórkę, fajne pojazdy i zabawne postacie. Zabawa zaczyna się w momencie otwarcia pudełka.
Co jest w pudełku? Zabawkowy komisariat policji, 2 ciężarówki, motocykl i dron. Dostajesz także 6 minifigurek, w tym Duke DeTain, Chief Wheeler i Daisy Kaboom z serialu telewizyjnego LEGO® City, a także 2 figurki psów.
Dzieci mogą się dobrze bawić z bogato wyposażonym modelem komendy policji z funkcją wybuchu jailbreak i reflektorem z klocków świetlnych, a także radiowozem z syreną z klocków dźwiękowych – radość dla fanów policji LEGO® City.
Ten zestaw LEGO® City Police Station jest idealny dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. To świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na co dzień dla dzieci, które uwielbiają zabawki do odgrywania ról, modele pojazdów i zabawki akcji.
Po wybudowaniu budynek zabawkowego posterunku policji ma ok. 24 cm wysokości, 48 cm szerokości i 15 cm głębokości, a ciężarówka policyjna ma ok. 6 cm wysokości i 12 cm długi i 7 cm szerokości.
Zarówno klocek dźwiękowy, jak i klocek lekki w tym zestawie wymagają baterii pastylkowej 1xCR1216. Dobre wieści? Są uwzględnione! Odtwarzanie dźwięku i światła może rozpocząć się od razu.
W pudełku znajdziesz prosty przewodnik po budowaniu. Możesz też pobrać Instrukcje PLUS – część bezpłatnej aplikacji LEGO® Life. Ten interaktywny przewodnik po budynkach z narzędziami do powiększania i obracania sprawia, że ​​budowanie jest dziecinnie proste!
Zestawy policyjne LEGO® City pielęgnują fizyczne umiejętności i pewność siebie dzieci dzięki bogatym w funkcje budynkom, realistycznym pojazdom i zabawnym postaciom, które inspirują do otwartej twórczej zabawy.
Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, a także rygorystyczne kryteria jakości Grupy LEGO, dzięki czemu są spójne, kompatybilne i można je łatwo łączyć i rozdzielać – za każdym razem.
W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, przekręcamy, podgrzewamy, gryzimy, zginamy, drapamy i rozciągamy klocki i elementy LEGO®, aby upewnić się, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO