LEGO City 60245 Napad z monster truckiem

Mini bohaterowie akcji i fani niesamowitej serii telewizyjnej LEGO® City pokochają ten zestaw akcji LEGO City Police Monster Truck Heist (60245), w którym występuje bohater policji Tom Bennett i znany oszust Big Betty. Łatwy do naśladowania przewodnik po budowie zapewnia, że ​​nawet początkujący konstruktorzy LEGO mogą cieszyć się wciągającą zabawą polegającą na budowaniu i zabawie. Zabawka dla dzieci z wieloma fajnymi funkcjami Jeśli szukasz pełnych funkcji zabawek, które pokochają dzieci, ten zestaw ma to wszystko. Z 5 minifigurkami, potworną zabawką z potworami, uzbrojoną w ogromny magnes, budynek banku z magnetycznym sejfem oraz policyjną ciężarówką i motocyklem – scena jest pełna zabawy. Zestawy do budowania dla dzieci Dzieci uwielbiają otwarte możliwości odgrywania ról, które zapewniają zestawy policyjne LEGO City. Dzięki szerokiemu wyborowi realistycznych pojazdów, szczegółowych budynków i zabawnych postaci, dzieci mogą tworzyć realistyczne scenariusze przedstawiające życie w mieście w zabawny i pomysłowy sposób.
Przynieś akcję LEGO® City do domu dzięki temu wielozadaniowemu zestawowi budowlanemu policji miejskiej LEGO City (60245), w którym znajduje się ciężarówka potwora oszustów z magnetycznym ramieniem do podnoszenia, 2 postacie z serialu LEGO City i wiele innych.
Zestaw budowlany dla dzieci, w którego skład wchodzi ciężarówka potwora oszusta z ramieniem magnetycznym, budynek banku zabawek z sejfem magnetycznym, policyjna furgonetka i motocykl, a także bohater policyjny Tom Bennett i minifigurki Big Betty.
Furgonetka policyjna i budynek banku mają szczegółowe wnętrza, a dzieci mogą wyciągnąć sejf ze ściany banku za pomocą magnetycznego ramienia monster trucka. Ten zestaw można łączyć z innymi oryginalnymi zestawami LEGO®.
Idealny dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, ten zestaw wymaga jedynie podstawowych umiejętności budowania. To świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub na co dzień dla dzieci, które kochają zabawki akcji i dla fanów serialu telewizyjnego LEGO® City.
Po zbudowaniu monster truck ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm długości i 9 cm szerokości, a policyjna furgonetka ma ok. 8 cm wysokości, 12 cm długości i 2 „(6 cm) szerokości.
Masz szczęście! Nie wymaga baterii – pojazdy w tym zestawie policyjnym LEGO® City są zasilane przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, dzięki czemu można rozpocząć grę od razu.
Z tą zabawką LEGO® łatwo jest zacząć. Wewnątrz pudełka znajdziesz łatwe do wykonania instrukcje budowania – po prostu oderwij ceglane torby i zacznij zabawę!
W policyjnych zestawach LEGO® City znajdują się realistyczne budowle z zabawkami, fajne pojazdy i zabawne postacie, które inspirują do otwartej twórczej zabawy, pomagając jednocześnie młodym ludziom poprawić umiejętności fizyczne i zwiększyć zaufanie.
Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zestawy LEGO City są spójne i kompatybilne, a wszystkie elementy LEGO łatwo się łączą i rozłączają – za każdym razem.
W Grupie LEGO poddajemy wszystkie elementy LEGO® rygorystycznym testom, aby upewnić się, że każdy z naszych zestawów zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO