LEGO City 60244 Transport Helikoptera policyjnego

Fantastyczny zestaw budowlany dla dzieci, które uwielbiają zabawki akcji, ten zestaw LEGO City City Helicopter Transport (60244) zawiera śmigłowiec z linką, który naprawdę lata. Młodzi przestępcy będą się dobrze bawić, pomagając policjantowi Rookyowi Partnurowi w jego dążeniu do odłożenia niesławnego oszusta Frankiego Lupellego z powrotem za kratami. Ten ekscytujący zestaw zawiera również policyjną ciężarówkę i motocykl do przewozu helikopterów, mobilną komórkę policyjną i ATV oszusta. Fajna zabawka policyjna dla dzieci Ta zabawna zabawka policyjna jest dostarczana z łatwym do naśladowania przewodnikiem budowy oraz instrukcją PLUS – interaktywnym przewodnikiem po budynku z powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania, które pomagają młodym konstruktorom LEGO stać się mistrzami budownictwa. Instrukcje Plus są zawarte w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Wciągający świat policji LEGO City Zestawy policyjne LEGO City zapewniają przyjemną zabawę podczas budowania i zabawy. Realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i zabawne postacie pobudzają wyobraźnię do otwartej zabawy dla dzieci w każdym wieku.
Przynieś emocje z LEGO® City młodym fanom akcji dzięki temu zestawowi policyjnemu złożonemu z wielu pojazdów, w którego skład wchodzi śmigłowiec typu ripcord, ciężarówka do transportu i inne. Zabawa zaczyna się w momencie, gdy dzieci otwierają pudełko.
Ta zabawka policyjna obejmuje ciężarówkę do transportu, helikopter z linką, motocykl i ATV. Dodaj dołączone postacie LEGO® TV Rooky Partnur i Frankie Lupelli, policjant i minifigurki oszusta, aby grać pełną akcji.
Dzieci mogą wystrzelić w powietrze nowy helikopter policyjny ze stycznia 2020 r. Ciężarówka do transportu ma szczegółową kabinę kierowcy, mobilną celę więzienną, bariery komputerowe i drogowe – przyjemność dla fanów policji LEGO® City.
Ten pełen akcji zestaw LEGO® City Police Helicopter Transport (60244) to świetny prezent dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. Jest również genialny dla dzieci, które kochają ciężarówki z zabawkami, helikoptery, motocykle i zabawki akcji.
Po zbudowaniu ciężarówka i przyczepa do transportu śmigłowców mają ok. 9 cm wysokości, 39 cm długości i 6 cm szerokości, a wysokość liny 6 cm, 19 cm długi i szeroki na 12 cm.
Nie wymaga baterii – ten zestaw jest zasilany przez małe dzieci z dużą wyobraźnią, więc gra może rozpocząć się od razu!
Znajdź instrukcje dotyczące tego zestawu budowlanego w pudełku. Lub wskocz online, aby pobrać Instrukcje PLUS – dostępne jako część bezpłatnej aplikacji LEGO® Life. Powiększ, obracaj i wizualizuj model, aby ożywić proces budowania.
Zestawy policyjne LEGO® City pomagają dzieciom rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie dzięki bogatym w funkcje budynkom, realistycznym pojazdom i zabawnym postaciom, które inspirują do otwartej twórczej zabawy.
Klocki LEGO® są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, dzięki czemu zabawki do budowania LEGO City są spójne, kompatybilne, łączą się i łatwo rozłączają za każdym razem.
W Grupie LEGO dokładnie testujemy zestawy zabawkowe LEGO® City, aby upewnić się, że każda z tych wyjątkowych zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO