LEGO City 60243 Pościg Helikopterem policyjnym

Dzieci z pasją do odgrywania ról pokochają ten zestaw LEGO® City Police Helicopter Chase (60243) z helikopterem policyjnym z działającym łańcuchem magnetycznym. Młodzi stróże prawa mogą dołączyć do bohatera telewizyjnego LEGO City, Sama Grizzleda, który chce chronić miasto przed mistrzem oszustem Snake’em Rattlerem. A wraz z zabawkową ciężarówką, motocyklem i policyjną ATV w tej mieszance, scena jest przygotowana na pełne akcji przygody! Fajna zabawka dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowania tej zabawki LEGO City. Możesz też wskoczyć online i pobrać Instrukcje PLUS, część aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Ten interaktywny przewodnik po budynkach z niesamowitym powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania szybko zmienia początkujących budowniczych LEGO w mistrzów! Realistyczne przygody RPG Zestawy policyjne LEGO City zapewniają ekscytujące budowanie i zabawę z modelami i postaciami, które przedstawiają życie w mieście w zabawny i pomysłowy sposób.
Ten policyjny zestaw LEGO® City (60243) z wieloma pojazdami zawiera zabawkowy helikopter z silnym magnesem do podnoszenia przedmiotów magnetycznych, w tym pojazdu uciekającego oszustów! Fajna zabawka dla dzieci lubiących pościg za samochodem.
Weź bohatera telewizji LEGO® City, Sama Grizzleda, jeźdźca ATV, oszusta Snake’a Rattlera i jego wspólnika. Dodaj zabawkowy helikopter z magnesem do podnoszenia, ciężarówkę do ucieczki i motocykl, a scena stanie się nieskończoną niezależną grą!
Mini przestępcy mogą podnieść i przetransportować pojazd oszustów, przyczepiając magnes helikoptera do skradzionego sejfu z tyłu ciężarówki. Helikopter ma również miejsce na wszystkie 4 minifigurki.
Szukasz fajnych zabawek dla dzieci w wieku 5+? Ten zestaw jest świetnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny lub na co dzień dla fanów LEGO® City oraz chłopców i dziewcząt, którzy uwielbiają pełną akcji grę fabularną. Wymaga tylko bardzo podstawowych umiejętności budowania.
Po zbudowaniu śmigłowiec Sama Grizzleda ma ok. 11 cm wysokości, 30 cm długości i 26 cm szerokości, a ciężarówka ucieczki Snake’a Rattlera ma ok. 5 cm wysokości i 10 cm długości. 5 cm szerokości.
Czy potrzebuje baterii? Nie, ta zabawka konstrukcyjna jest napędzana przez małe dzieci z dużą wyobraźnią – wystarczy otworzyć woreczki z cegłami, a gra może rozpocząć się od razu!
Ta zabawka do budowania jest dostarczana z łatwym do naśladowania drukowanym przewodnikiem po budownictwie oraz instrukcją PLUS – interaktywnym przewodnikiem po budowaniu dla początkujących budowniczych. Dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia inteligentne.
Uwolnij zabawę i podekscytowanie zestawami policyjnymi LEGO® City zawierającymi budynki, pojazdy i postacie, które inspirują do otwartej twórczej zabawy, jednocześnie pomagając młodym ludziom rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie.
Klocki LEGO® są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, aby zapewnić spójność, zgodność i łatwość łączenia zestawów LEGO City za każdym razem.
W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, drapamy i rozciągamy elementy LEGO® City, aby upewnić się, że każdy zestaw budowlany spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO