LEGO City 60241 – Oddział policyjny z psem

Młodzież uwielbia odgrywać role codziennych bohaterów, a dzięki temu zestawowi LEGO® City Police Dog (60241) mogą to zrobić! Jest fajny samochodzik policyjny z miejscem dla policjanta i jego wiernego psa policyjnego, sklep z biżuterią z klejnotami oraz oszustem dzierżącym łom. Idealny scenariusz dla małych przestępców o dużej wyobraźni. Zabawny zestaw policyjny dla dzieci Ten zestaw zabawkowy 4+ zawiera prosty drukowany przewodnik po budynku i specjalny element klocka startowego, aby młodzież mogła się pochwalić budowaniem zabawek LEGO. Dzięki bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety dzieci otrzymują instrukcje PLUS – interaktywny przewodnik po budynkach z powiększaniem i obracaniem narzędzi do oglądania, które naprawdę zmieniają budowanie LEGO w dziecinną zabawę. LEGO City – fajne zabawki dla dzieci Dzięki zestawom policyjnym LEGO City dzieci mogą zanurzyć się w otwartych przygodach i pełnych akcji scenariuszach odzwierciedlających rzeczywiste sytuacje. A dzięki szerokiej gamie bogatych w funkcje budynków i pojazdów wyobraźnia dzieci może się wznieść!
Ta zabawka dla psa policyjnego to idealne wprowadzenie do ekscytującego świata LEGO® City. Idealny dla dzieci w wieku 4+, został zaprojektowany, aby inspirować otwartą, pomysłową grę fabularną opartą na prawdziwych scenariuszach.
Co jest w pudełku? Fajny samochodzik policyjny z miejscem dla policjanta i jego wiernego psa policyjnego, sklep jubilerski z 2 klejnotami oraz dzierżący łom łotr z workiem do przechowywania ładunku.
Dzieci mogą łączyć postacie i modele z tego zestawu budowlanego LEGO® City Police Dog Unit (60267) z innymi zestawami zabawek LEGO, aby tworzyć własne unikalne kreacje do zabawy lub prezentacji.
Zestawy LEGO® 4+ to świetny sposób, aby młodzież mogła nauczyć się sztuki budowania LEGO. Dzięki specjalnym klockom startowym i prostym drukowanym przewodnikom budowania pomagają dzieciom stopniowo zwiększać pewność siebie i umiejętności.
Mierząca ponad 1 cm (5 cm) wysokości, 3 cm (9 cm) długości i 1 cm (5 cm) zabawka samochodu policyjnego ma miejsce dla policjanta i jego psa, podczas gdy sklep jubilerski mierzy ponad 2 cm (6 cm) wysokości , 1 ”(4 cm) szerokość i 1” (3 cm) głębokość.
Zestaw budowlany dla psa policyjnego dla dzieci nie wymaga baterii, więc grę można rozpocząć od razu!
Ten zestaw policyjny z zabawkami ma wydrukowany przewodnik po budynku oraz Instrukcje PLUS – interaktywny przewodnik po budowaniu, który pomoże początkującym budowniczym stać się mistrzem budownictwa! Dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia inteligentne.
Zestawy policyjne LEGO® City zawierają bogate w funkcje budynki, fajne pojazdy i zabawne postacie, które pobudzają wyobraźnię do odgrywania ról, gdy dzieci tworzą otwarte przygody w realistycznych warunkach.
Zestawy konstrukcyjne zabawek LEGO® City spełniają najwyższe standardy branżowe, co zapewnia, że ​​te zabawne zabawki będą się łączyć i odrywać od czasu do czasu.
W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, przekręcamy, podgrzewamy, drapamy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® City, aby upewnić się, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galeria DUPLO